Winnaar Dag van de Taxichauffeur

Het verhaal van Jesper Elzer (Taxi Centrale Zwolle) is uitgeroepen tot winnaar van de campagne rondom de Dag van de Taxichauffeur 2026.

Na prachtige inzendingen en zorgvuldige beoordelingen door de jury, is het verhaal van Jesper Elzer (Taxi Centrale Zwolle | IJsseltours) uitgeroepen tot winnaar van de campagne rondom de Dag van de Taxichauffeur 2026.

Volgens de jury laat het verhaal laat niet alleen zien wat het werk van een taxichauffeur inhoudt, maar vooral ook de persoonlijke kant van het vak. De jury prees de manier waarop het verhaal respect, betrokkenheid en menselijk contact centraal stelt en laat zien wat chauffeurs onderweg allemaal meemaken.

Ook werd benadrukt dat het verhaal indrukwekkend weergeeft dat het vak om veel meer draait dan alleen mensen van A naar B brengen. Achter iedere rit schuilt persoonlijk contact, verantwoordelijkheid en de mogelijkheid om echt iets voor iemand te betekenen. Daarnaast werd het verhaal omschreven als sterk geschreven, meeslepend en oprecht.

De jury bestond uit Maurits van Driel, Audrey Slenter, Marleen Nieboer, Michel Leenders, Mark Mensinga, Annemarie Ebbendorf, Peer Vos en Joke Brouwer.

Eervolle vermeldingen

Naast de winnaar ontvingen ook de verhalen van Jan Sluijs (HaarsGroep), Marcel Scheffers (Taxi van den Heuvel), Charles Biemans (Geerets De Leeuw) en Johannes Heijligers (Hetebrij Wijhe) een eervolle vermelding.

Wij bedanken alle inzenders voor hun openheid, mooie verhalen en betrokkenheid. Samen laten de verhalen zien dat taxichauffeurs veel meer zijn dan bestuurders alleen.

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Gerelateerde nieuwsberichten

Blijf altijd up-to-date met het laatste nieuws!